Το πρόγραμμα
Πιλοτικές Περιοχές
Δράσεις
Εταίροι
Επικοινωνία
Σύνδεσμοι




 
Εταίροι του Προγράμματος
 
Ελλάδα
PRISMA - Κέντρο Αναπτυξιακών Μελετών
Υπεύθυνη: Φούλη Παπαγεωργίου
E-mail:prisma@prismanet.gr
Τηλ: 210 7525660
Web: http://www.prismanet.gr/

Νομαρχιακή Αυτοδιοίκηση Θεσπρωτίας
Υπεύθυνος: Λάμπρος Κίσσας
E-mail: nathpoleo@aias.gr
Τηλ/Φαξ: 26650 25155
Web: http://www.thesprotia.gr/

Τουριστικό Πρακτορείο «Άπειρος»
Υπεύθυνος: Πέτρος Σκρέκος
E-mail: tour@apeiros.gr
Τηλ: +30 26650 26944
Web: http://www.apeiros.gr/



Ουγγαρία
Ερευνητικό Ινστιτούτο Δυτικής Ουγγαρίας,
Κέντρο Περιφερειακών Σπουδών της Ουγγρικής Ακαδημίας Επιστημών
Υπεύθυνη: Iren Kukorelli Szorenyi
E-mail: sziren@rkk.hu
Τηλ: +36 96 516571

Αγροτουριστικός Σύνδεσμος του Szigetkoz
Υπεύθυνος: Laszlo Fazekas
E-mail: fazekas.laci@axelero.hu
Τηλ: +36 96 210088

Ιππικό αγρόκτημα Szelle
Υπεύθυνος: Kornel Szelle
E-mail: szelle@axelero.hu
Τηλ: +36 20 9353223



Ρουμανία
Ίδρυμα για την Ανάπτυξη των ΜΜΕ, CDIMM Maramures Foundation
Υπεύθυνος: Radu Big
E-mail: cdimm@cdimm.org
Τηλ:+40 62 224870
Web: http://www.cdimm.org

Ίδρυμα Καρπαθίων, Carpathian Foundation
Υπεύθυνη: Lorena Stoica
E-mail: cfro@rdsor.ro
Τηλ:+40 59 419758
Web: http://www.carpathianfoundation.org

Τουριστικό Πρακτορείο SC Mara International Tour SRL
Υπεύθυνος: Viorel Nasui
E-mail: maraint@sintec.ro
Τηλ:+40 262 226741
Web: http://www.mara-tour.ro



Σουηδία
Σουηδικό Πανεπιστήμιο Αγροτικών Επιστημών, Κέντρο Αγροτικής Ανάπτυξης / ALA Group (SLU)
Υπεύθυνος: Ulf Brangenfeldt
E-mail: ulf.brangenfeldt@omv.slu.se
Τηλ: +46 18 671912
Web: http://www.omv.slu.se

Σουηδικός Σύνδεσμος Οικοτουρισμού
Υπεύθυνος: Tomas Bergenfeldt
E-mail: tomas@aventyrsresor.se
Τηλ: +46 855 606910
Web: http://www.ekoturism.org

Αναπτυξιακή Εταιρεία Skogslandet AB
Υπεύθυνη: Kristina Ohman
E-mail: kristina@skogslandet.se
Τηλ: +46 921 57006
Web: http://www.skogslandet.se