ECO-ROUTE
Zona Pilot
Results
Parteneri in proiect
Contact
Links




 
Parteneri in proiect
 
Grecia
PRISMA Centrul pentru Studii de Dezvoltare
Contact: Fouli Papageorgiou
E-mail:prisma@prismanet.gr
Tel: +30 210 7525660
Web: http://www.prismanet.gr/


Prefectura Thesprotia
Contact: Lambros Kissas
E-mail: nathpoleo@aias.gr
Tel: +30 26650 25155
Web: http://www.thesprotia.gr/

Agentia de turism Apeiros
Contact: Petros Skrekos
E-mail: tour@apeiros.gr
Tel: +30 26650 26944
Web: http://www.apeiros.gr/


Ungaria
Academia maghiara de stiinte, Centrul de studii regionale Vest
Contact: Iren Kukorelli Szorenyi
E-mail: sziren@rkk.hu
Tel: +36 96 516571

Asociatia de turism rural Szigetkoz
Contact: Laszlo Fazekas
E-mail: fazekas.laci@axelero.hu
Tel: +36 96 210088


Herghelia Szelle
Contact: Kornel Szelle
E-mail: szelle@axelero.hu
Tel: +36 20 9353223


Romania
Fundatia CDIMM Maramures
Contact: Radu Big
E-mail: cdimm@cdimm.org
Tel:+40 262 224870
Web: http://www.cdimm.org


Fundatia Carpatica
Contact: Lorena Stoica
E-mail: cfro@rdsor.ro
Tel:+40 259 419758
Web: http://www.carpathianfoundation.org


Agenatia de turism Mara International Tour
Contact: Viorel Nasui
E-mail: maraint@sintec.ro
Tel:+40 262 226741
Web: http://www.mara-tour.ro


Suedia
SLU Universitatea Suedeza de Stiinte Agricole, Centrul de Dezvoltare Rurala/ALA
Contact: Ulf Brangenfeldt
E-mail: ulf.brangenfeldt@omv.slu.se
Tel: +46 18 671912
Web: http://www.omv.slu.se


Asociatia Suedeza de Ecoturism
Contact: Tomas Bergenfeldt
E-mail: tomas@aventyrsresor.se
Tel: +46 855 606910


Agentia de Dezvoltare Skogslandet AB
Contact: Kristina Ohman
E-mail: kristina@skogslandet.se
Tel: +46 921 57006
Web: http://www.skogslandet.se